Jste úžasní a moc Vám děkujeme za Váš zájem. Vzhledem k velkému množství objednávek se může doba doručení mírně protáhnout. Děkujeme za pochopení ♥

CO JSOU TO VONNÉ VOSKY A JAK JE POUŽÍVAT?

VonTree Candle nejsou jenom svíčky, ale také vonné vosky. Vonné vosky jsou vyrobeny ze 100 % přírodního sójového vosku a vonných nebo esenciálních olejů. Vonné vosky nemáme dostupné volně v nabídce, vyrábíme je pouze na zakázku do obchodů nebo ke speciálním příležitostem jako jsou svatby, firemní večírky a oslavy,

Vonné vosky jsou oblíbeným dárkem na firemní akce, ideální výslužkou pro svatební hosty, skvěle se hodí i do dárkových balíčku na každou příležitost.


Jaké typy vonných vosků existují?

✅ závěsné vonné vosky = vosky na provázku

✅ vonné vosky do aromalapmy

V čem jsou vonné vosky lepší než svíčky?

Vonné vosky nepřichází do přímého kontaktu s plamenem, a tak si esenciální oleje zachovávají svůj aromaterapeutický charakter. Esenciální oleje jsou vysoce těkavé již při nízkých teplotách a v blízkosti plamene degradují (plamen svíčky), ztrácí svůj aromaterapeutický charakter.

Jak vonné vosky správně používat?

Závěsné vonné vosky můžete zavěsit naprosto kamkoliv. Levandulový závěsný vosk je vhodný do šatních skříní, jako prevence před šatními moly. Vonný vosk provoní vaše skříně i zásuvky s prádlem a je skvělou alternativou k mýdlům, která dávaly do skříní již naše babičky.

✅vosky nepokládejte na mastící se povrchy

✅vosk vydrží vonět zrhuba 2 měsíce, jakmile vůně ztrati intenzitu, nalámejte vosk do aromalampy a znovu pociťte nádhernou vůni

 

Vonné vosky bez závěsného provázku jsou určeny přímo na použití v aromalampě. 

✅zvolte vhodnou aromalampu - mezi plamenem svíčky a odpařovací nádobkou musí být alespoň 10 cm (prevence připálování vosku)

do aromalampy s voskem nikdy nepřídavejte vodu - hrozí exploze

A nezapomeňte…

Vonné vosky nejsou samozřejmě jedlé, i když oku lahodí. Aromalampu mějte vždy na očích. A pamatujte, že vůně esenciálních olejů nejsou tak syté a výrazné, jako vůně vonných olejů. Ale za to mají esenciální oleje při správném použití aromaterapeutický účinek.  


VONNÉ VOSKY NA ZAKÁZKU DÁREK K NAROZENINÁM DÁREK PROS VATEBČANY

Chcete darovat vonné vosky jako výslužku svatebčanům, nebo hledáte vhodný dárek pro Vaše firemní partnery?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi s Vámi probereme veškeré Vaše požadavky a vyhotovíme vonné vosky na míru.

Vonné vosky, nepřichází do kontaktu s otevřeným ohněm a proto je možné je dle libosti zdobit sušenými bylinami a květy. Ozdobné vonné vosky tak nejen krásně voní, ale i skvěle vypadají. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz