Voňavý balíček

259 Kč
Vyrábí se Vyrábí se Zvolte variantu
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Voňavý balíček je ideálním dárkem pro Vaše blízké. V balíčku najdete voňavý závěsný vosk ve tvaru srdce, 2 vonné srdíčka v ozdobném pytlíčku, 2 čajové BEZOBALOVÉ svíčky s jedním plechovým svícnem a dřevěné okrasné srdíčko. To vše je zabaleno do dárkové krabičky. Vonný vosk a srdíčka můžete využít k provonění skříní, šuplíků nebo menších místností. Lze je také použít do aromalampy, která jejich vůní ještě více umocní. 

100% přírodní sojový vosk, esenciální oleje, sušené byliny

 ♥

Fotografie je pouze ilustrační, čajové svíčky jsou bezobalové nikoliv v kalíšku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonný vosk

Vonné vosky jsou skvělou volbou k provonění interiéru. Díky přírodním esenciálním olejům mají aromaterapeutické účinky. Vonné vosky můžete zavěsit do interiéru, nebo použít v aromalampě.

 

Pokud využíváte vonný vosk v aromalampě, nepřidávejte vodu! Sojový vosk se rozpustí a esenciální olej se postupně uvolňuje do prostředí. Aromalampu mějte vždy na očích a zabraňte případnému připalování vosku.

 

Závěsné vosky můžete zavěsit úplně kamkoliv, ale pozor, mírně mastí. Až se Vám bude zdát, že závěsný vosk ztrácí intenzitu, nalámejte jej do aromalampy, esenciální oleje se působením tepla uvolní a provoní Váš domov.

 

Hmotnost závěsného vonného vosku cca 27 g

Hmotnost srdíčka cca 9 g

 

Čajová svíčka

Svíčka je vyrobena ze 100% přírodního sojového vosku, který neobsahuje žádné ropné produkty, pesticidy ani jiné toxické látky. Sojový vosk je vyroben z geneticky NEmodifikované soji a není testován na zvířatech. Na rozdíl od parafínových svíček, nevznikají při hoření sojové svíčky žádné toxické látky. Ve svíčkách jsou použity ručně vyráběné bavlněné knoty

Rozměry: 39 mm x 13 mm

Hmotnost vosku: přibližně 13 g (vzhledem k ruční výrobě se může hmotnost u jednotlivých svíček mírně lišit)

Doba hoření: cca 3 hodiny

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz