Sójová vonná svíčka | Hřejivá | Dýně & Skořice & Med

389 Kč 389 Kč 369 Kč od 369 Kč
Již brzy Již brzy Již brzy Zvolte variantu
Víčko na svíčku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Tato sladce kořeněná intenzivní sójová svíčka v sobě mísí tóny chutné dýně, skořice a medu. Hřejivá podzimní kompozice je doplněna o nóty bergamotu, pomeranče, vanilkového cukru a anýzu

♥ 175g vosku | cca 35 hodin hoření

sójový vosk a vonný olej

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dýně, do polévky, do buchet nebo třeba do koláče. A co takhle dýně ve svíčce? Ano, i to je skvělá volba, a když se vůně dýně doplní o med a koření, budou se Vám podlamovat kolena. Nevěříte? Zkuste si to na vlastní nos.


PROČ SÁHNOUT PO SÓJOVÉ SVÍČCE VONTREE CANDLE®?

♥ Přírodní sójový vosk a certifikované vonné oleje

♥ Každá sójová svíčka VONTREE CANDLE® je vyrobena ručně

♥ Pomoc lidem se sluchovým handicapem

Má Vaše svíčka nerovný povrch, nebo oddělující se vosk od nádoby vytvářející vzhled "mokrých skvrn"? Nic se neděje, tyto jevy jsou přirozenou vlastností 100% přírodního sójového vosku bez chemických aditiv. Jedná se tedy o znamení přírodního složení a nikterak neovlivňují kvalitu svíčky.

Chcete, aby Vám svíčka vydržela hořet co nejdéle? Dodržujte tyto pravidla:

  • před prvním a každým dalším zapálením zkraťte knot svíčky na přibližně 3-5 mm
  • svíčku vždy nechte rozhořet tak dlouho, aby se vosk rozpustil až k okrajům nádoby
  • sójovou přírodní svíčku nechte hořet max. 4 hodiny
  • před použitím každé svíčky si pozorně přečtěte bezpečnostní pokyny  

Všechny svíčky VONTREE CANDLE® jsou označeny v souladu s pravidly nařízení CLP. Certifikované vonné oleje obsažené ve svíčkách splňují standardy IFRA. V případě zájmu máme k dispozici bezpečnostní a certifikační listy. 

jak použivat svíčku ssójovou ve skle vontree candle

Podzimní svíčky

Vyzkoušejte kouzlo podzimu prostřednictvím našich unikátních sójových svíček. Zavřete oči a nechte se unést teplou a útulnou atmosférou. Naše vůně plná medu skořice a dýně Vám umožní získat pocit pohody a klidu přímo v pohodlí Vašeho domova. Každá zapálená svíčka se stává rituálem, který Vám přináší nejen krásnou vůni, ale také emotivní spojení s ročním obdobím plným proměn. Ponořte se do podzimních vjemů s našimi vůněmi a vytvořte si domov plný tepla a harmonie.

"Pak léto mizí a plyne a přichází říjen. Cítíte vlhkost, cítíte nečekanou jasnost, nervózní třes, rychlé povznesení, pocit smutku a odchodu. - T. Wolfe"

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz