Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 684 hodnocení
5
681x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.11.2024
Spokojenost. Objenávku jsem obdržela rychle a v pořádku.
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.11.2024
Skvělá komunikace, skvělý obchod, úžasný nápad a úžasná majitelka 🙂
M Avatar autora Michala Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2024
Naprosto úžasné svíčky a moc milý vzkaz. Určitě neobjednávám naposledy a brzy si u vás uděláme zase radost.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2024
+ Nádherné balení, vůně moc příjemné a navíc ručně psaný vzkaz, moc hezké, děkuji!

Určitě doporučuji, svíčky jsou kvalitní!
Ž Avatar autora Žaneta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2024
Krásné vůně, které provoní místnost. Rychlé vyřízení objednávky a milý dáreček k tomu. Přeji Vám hodně spokojených zákazníků jako jsem já :)
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.11.2024
Svíčky z Vontree si objednávám každý podzim a hodlám i nadále, tudíž je jasné, že moje zkušenosti jsou pouze pozitivní.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.11.2024
Rychlé dodání, pečlivě zabalené a úžasné vůně svíček
I Avatar autora Ivana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.11.2024
Milá Evo moc ráda se přidávám k té velké skupině vašich spokojených zákazníc a musim jen kladně hodnotit okamžité vyřízení mé objednávky,úžasné svíčky i dárkové balení a milý hřejivý osobní vzkaz ještě navýší zážitek z objednávky proto nezůstávám jen u jedné a ráda Vás doporučuji rodině a známým .Přeji Vám ze srdce pevné zdraví celé rodině a ať se daří Vašemu obchodu Vaše obdivovatelka a zákaznice Ivana Krásné Vánoce
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.11.2024
Jako vzdy perfektni nakup!Kvalitni,luxusni produkty,naprosta spokojenost!
M Avatar autora Michaela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.11.2024
Jsem velmi spokojená. Vontree Candle nabízí vše, co očekávám od internetového obchodu - kvalitní výrobky, rychlé dodání, dobrou komunikaci se zákazníkem. Plus osobní, rukou psaný vzkaz od paní Evy. Svíčky jsou úžasné, určitě objednám znovu.
R Avatar autora Radka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.11.2024
Velmi doporučuji! Určitě znovu objednám :)
L Avatar autora Liba Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.11.2024
Svíčky krásně voní, velký výběr, rychlost vyřízení objednávky, milý dárek a úžasná paní Eva. Děkuju
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.11.2024
Krásné balení. Rychlé dodání. Spokojenost.
S Avatar autora Sarka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.11.2024
Velky vyber svicek,ktere uzasne voni. Vyrizeni objednavky bylo super rychle. Moc dekuji!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.11.2024
Vše rychle a v naprostém pořádku. Svíčky jsou krásně voňavé.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.11.2024
+ Příjemné stránky obchodu propojené s osobním příběhem
+ Krásné svíčky, nádherně voní
+ Rychlé dodání

J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.11.2024
S výrobky i s obchodem jsem velmi spokojena. Mám nakoupeny kvalitní dárky pro milé lidičky. Moc děkuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.11.2024
Jsem nadšená. Nádherný, jednoduchý design a ta vůně.. Určitě objednám znovu. ❤️
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.11.2024
+ kvalitní zpracování sojových svíček, ruční výroba, krásně voní, určitě zde nenakupuji naposled

H Avatar autora Hana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.11.2024
Moc děkuji za vstřícnost,za dáreček milý a svíčky nádherně voní, Vánocemi Budu se ráda vracet ❤️

Ovládací prvky výpisu

684 položek celkem
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz