Cedr & Borovice & Jedle | Přírodní sójová svíčka | 120 ml

269 Kč
Skladem (>5 ks)
Dárkové balení ?
Možnosti doručení

Jste-li milovníkem procházek po lese, kde každý krok rozehrává symfonii vůní jehličí a pryskyřice, máme pro vás něco speciálního. Naše svíčka je jako kouzelný klíč, jedním škrtnutím zápalky přenese váš domov do srdce lesa. Cedrové dřevo se zde snoubí s vůní jehličí borovice a jedle, zatímco eukalyptus a špetka svěžího citrusu přidávají celé kompozici jiskru. Tato svíčka je jako lesní pohádka, která se rozvine přímo ve vašem obývacím pokoji. Zapalte  svíčku a nechte ji otevřít dveře do místa, kde je každý nádech plný přírodní harmonie.


♥ 120 ml | 100 g vosku | cca 20-24 hodin

♥ Sójový vosk, esenciální oleje a bavlněný knot

♥ Svíčky jsou vyrobeny ručně v ČR


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Není nic lepšího, než si po náročném dni dopřát chvilku jen pro sebe. Někdy však není času nazbyt a procházka v přírodě nepřipadá v úvahu. A právě v takovou chvíli, je čas na přírodní svíčku VonTree Candle s vůni lesa. 

Nestačí Vám 120 ml balení? Zkuste svíčku cedr, jedle a borovice s objemem 180 ml. 


ČÍM JSOU SVÍČKY VONTREE CANDLE JEDINEČNÉ

100% přírodní: Naše svíčky jsou jako detox pro váš domov. Sója a esenciální oleje tak čisté, že by je schválil i váš bylinkář.

Ručně dělané originály: Každá svíčka je unikát. Je to jako mít doma malé umělecké dílo, které navíc krásně voní.

Pomáháme: Vaším nákupem podporujete lidi se sluchovým handicapem. Hezký pocit, že?


Proč se spokojit s obyčejnou svíčkou, když můžete mít ekologický zázrak? Představte si, že by vaše světlo nebylo jen obyčejný plamínek, ale superhrdina v boji za lepší planetu. To je náš příběh. VONTREE CANDLE vyrábí svíčky, které nejen že šetří přírodu, voní jako nebe, ale k tomu ještě pomáhají tam, kde je potřeba. Naše svíčky jsou čisté, voňavé a dělané s láskou. Koupí svíčky uděláte dobrý skutek. To není jen zapalování svíček, to je svíčkaření s přidanou hodnotou!

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní svíčky 120 ml
Vůně: Dřevitá, Bez sladkých tónů
Vosk: Sójový vosk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz