Jste úžasní a moc Vám děkujeme za Váš zájem. Vzhledem k velkému množství objednávek se může doba doručení mírně protáhnout. Děkujeme za pochopení ♥

Tichý svět: VonTree Candle - handmade firma

Vonné svíčky z přírodního sójového vosku bez toxických ropných produktů. To jsou svíčky VonTree. 

Měla jsem tu čest, spolupracovat se skvělou žurnalistkou Kristýnou Mariákovou, která mě důkladně vyzpovídala a napsala o svíčkách VonTree úžasný článek. Pokud se tedy chcete dozvědět více o mně a mém podnikání, neváhejte a článek si přečtěte.
 
 
 
 
 
Za byznysem s přírodními vonnými svíčkami, které neobsahují žádné toxické látky, stojí mladá neslyšící mikrobioložka Eva Vontrobová. Manuální výrobu svíček a samotný provoz firmy VonTree, včetně sociálního marketingu, obstarává sama z domova, navíc s malým dítětem. Celý firemní proces, od výroby svíček až po komunikaci se zákazníky, ji nesmírně baví. Říká, že pracuje s velkou radostí a s láskou. Jak se jí povedlo realizovat svůj sen a mít práci, která ji baví? Kdo je její největší oporou v podnikání? V čem vidí příčinu pracovního úspěchu a jak její sluchové postižení ovlivňuje podnikání? To vše a mnohem víc se dozvíte v článku.
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz